headerphoto
Home

Narzędzia dodatkowe

Jestem początkującym informatykiem, który założył jednoosobową działalność.

Moje narzędzia pracy znajdują się głównie w sieci, czyli internetowym świecie. 
Pracuję bardzo dużo i muszę mieć stały dostęp do internetu. Dlatego podpisałem umowę z dostawcą, który gwarantuje mi bardzo szybki przepływ internetu. Opłaty są dosyć duże, ale mam gwarancje na szybki i sprawny przepływ informacji. Do mojej pracy przydają się narzędzia business, których celem jest prezentacja mojego systemu na wielu platformach.
Zastosowanie narzędzia business inteligence i dobra wizualizacja danych w znacznym stopniu pomagają osiągnąć zamierzony cel. Narzędzia te umożliwiają rozwinięcie marketingu i dobrej sprzedaży. Znalazłem też na stronie https://newdatalabs.com fajne oprogramowanie tableau, które po dostarczeniu odpowiednich danych monitoruje wszystkie udziały rynkowe różnych kanałów, analizuje odpowiednie brandy producentów i kanałów sprzedaży.
Chociaż nie działam na polu produkcyjnym wiem, że program ten poprawia w znacznym stopniu efektywność procesów produkcji, usprawnia całą pracę, kontrolę jakości produktów, nadzoruje i analizuje na bieżąco aspekty produkcyjne. Integracyjność wszystkich programów i systemów pomagających wdrożyć odpowiedni system jest najważniejszą sprawa w kazdej pracy, działalności i produkcji. 
Systemy sa po to , aby w jak najlepszy sposób pomagać ludziom. Korzystam z tych możliwości i jestem w pełni zadowolony z takich rozwiązań bez których byłoby naprawdę ciężko zaistnieć na rynku w każdej dziedzinie działalności. 
Mój biznes internetowy rozwija się w sposób należyty i planuje już za miesiąc zatrudnić pracownika na pełny etat. To progress w mojej firmie.

W obiektywie

narzędzia business inteligence

wizualizacja danych

oprogramowanie tableau


Ten artykuł nie był jeszcze komentowany