headerphoto
Home

Oświetlenie stanowisk pracy- lampy do magazynów

Odpowiednie oświetlenie stanowisk pracy jest podstawą BHP.

Zapewnia pracownikom odpowiednie warunki pracy, bezpieczeństwo, wpływając na ich wydajność. Lampy do magazynów- energooszczędność jest najważniejsza Lampy do magazynów muszą być energooszczędne, jednocześnie zapewniając komfort i bezpieczeństwo widzenia. Najlepsze do oświetlania dużych przestrzeni magazynowych są lampy LED, bardzo dobrze rozjaśniają magazyny, przy jednoczesnym niewielkim poborze mocy. 
Lampy do magazynów typu LED cechuje duża żywotność, co jest bardzo ważne w przypadku konieczności oświetlania budynku w dzień i w nocy. Lampy Integrasoft- lampy do magazynów Tradycyjne oświetlenie magazynów jest droższe o około 90%. Lampy Integrasoft mają możliwość regulacji natężenia strumienia cieplnego. Moc jest rozłożona w taki sposób, aby światło nie raziło pracowników. 
Ponadto zastosowanie pryzmatycznej przesłony powoduje dodatkowe rozproszenie światła. Praca przy oświetleniu ledowym może odbywać się nieprzerwanie, lampy LED mają żywotność od 25000 do 100000 godzin. Lampy do magazynów LED mają wysoki współczynnik efektywności świetlnej, który mierzy się dzieląc strumień światła, wyrażony w lumenach przez moc wyrażoną w watach. Lampy Integrasoft- oświetlenie stanowisk pracy zbliżone do naturalnego Przy wyborze lamp do magazynów ważne jest aby miały one wysoki współczynnik oddawania barw CRI, czyli dawały przyjemne światło, najbardziej zbliżone do naturalnego. 
Z pewnością wpływa to na komfort i samopoczucie pracowników, szczególnie w halach produkcyjnych, gdzie pracownicy przebywają co najmniej 8 godzin dziennie.
Lampy led - Producent lamp led Integrasoft

W obiektywie

Oświetlenie stanowisk pracy

lampy do magazynów

lampy integrasoft


Ten artykuł nie był jeszcze komentowany