headerphoto
Home

produkcja

Serwisy maszyn przemysłowych

Serwisy maszyn przemysłowych (...) pompy, a także program lojalnościowy, w którym można rocznie zyskać nagrody warte nawet milion dolarów. Jest to bardzo opłacalna oferta, mająca na celu przyciągnięcie klienta z branży przemysłowej do serwisu Franklina i inwestowanie w produkcję oryginalnych części maszyn tej firmy na (...)

Zawory pływakowe

Zawory pływakowe (...) kątowy może pracować w temperaturze od -10*C do 120*C. Posiada przyłącze kołnierzowe. Zdecydowanie najczęściej występuję w instalacjach wodnych i instalacjach z płynami obojętnymi chemicznie. Można go również spotkać w sieciach przeciwpożarowych, sieciach energetycznych, czy też sieciach ciepłowniczych. Innym rodzajem zaworu (...)

Technologiczne materiały

Technologiczne materiały (...) Zapewne istnieją na tym świecie ludzie, którym sen z powiek spędza pytanie o odpowiednie serwisowanie ploterów, właściwe materiały grawerskie (dostępne tutaj) czy też o to, czy powinni zakupić nowy ploter czy używany. Nie są to wprawdzie pytania z dziedziny "niezbędnych do życia i przetrwania", ale są jednak na pewno entuzjaści technologii wśród tych kilkunastu