headerphoto
Home

Serwisy maszyn przemysłowych

Wiele serwisów mamy w dzisiejszym świecie.

Są serwisy internetowe, są serwisy nart i sprzętu narciarskiego. Spora grupa osób zapewne myśląc „serwis”, myśli o serwisie samochodowym i o żadnym innym. Ale są też i inne serwisy. Np. serwis do kawy, serwis LFP oraz Lowara itd. My natomiast zajmiemy się dziś serwisami maszyn przemysłowych. 
Należą do nich odkurzacze, sprzęt czyszczący, urządzenia produkcyjne, linie technologiczne, elementy transportu wewnętrznego i wiele, wiele innych. Niektóre z wyżej wymienionych urządzeń mają w swojej konstrukcji pompy, różnego rodzaju pompy. Niestety są to elementy, które często ulegają awariom, nie tylko z powodu niewłaściwego użytkowania, czy błędów konstrukcyjnych, ale także po prostu z powodu wyeksploatowania. Naprzeciw problemowi z pompami wychodzi serwis Franklin electric i hydro vacuum. 
Dzięki tej firmie nasze pompy posłużą nam na dłużej, a także będziemy mogli dokonywać okresowych ich przeglądów, kompleksowych napraw. Serwis oferuje także nowe oraz używane pompy wraz z dokumentacją techniczną, samouczkiem obsługi pompy, książeczką serwisową, asystentem wirtualnym operatora pompy, a także program lojalnościowy, w którym można rocznie zyskać nagrody warte nawet milion dolarów. 
Jest to bardzo opłacalna oferta, mająca na celu przyciągnięcie klienta z branży przemysłowej do serwisu Franklina i inwestowanie w produkcję oryginalnych części maszyn tej firmy na szerszą niż dotychczas skalę. Oczywiście oferta w niczym nie jest szkodliwa, czy podstępna wobec klientów biznesowych, jednakże jest pomyślana dla obopólnych korzyści. Zatem serwisy odtąd mogą nam się spokojnie kojarzyć z jednym: z zyskiem.
Więcej informacji na stronie: http://agregaty-pompy.com.pl

W obiektywie

biznes

produkcja

przemysł

fabryka

maszyna

pompa


Ten artykuł nie był jeszcze komentowany